– Kadra Ośrodka Pomocy Społecznej w Szamotułach

  • Iwona Lembicz-Kwatera – Dyrektor
  • Maria Przybylska – Zastępca Dyrektora

Sekretariat

  • Marlena Antkowiak – Inspektor
    Nr tel. 61-29-23-757 wewnętrzny 100
    Email: ops@szamotuly.pl

Informatyk

  • Marek Nowak

Konsultant ds wdrażania polityki społecznej

  • Joanna Jarmuż

Świadczenia Rodzinne

  • Anita Grążka – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 130
    E-mail: a.grazka@ops.szamotuly.pl
  • Justyna Król-Galas – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 132
    E-mail: j.krol@ops.szamotuly.pl

Fundusz Alimentacyjny

  • Daniel Szulc – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 140
    E-mail: d.szulc@ops.szamotuly.pl
  • Rafał Florek – Inspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 141
    E-mail: r.florek@ops.szamotuly.pl

Świadczenia Wychowawcze

  • Katarzyna Franke – Inspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 128
    E-mail: k.franke@ops.szamotuly.pl
  • Marta Domagała-Nowak – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 129
    E-mail: m.domagala-nowak@ops.szamotuly.pl
  • Małgorzata Żłobińska
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 131
    E-mail: m.zlobinska@ops.szamotuly.pl

Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne

  • Anna Nowak – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 129

Sekcja Świadczeń

  • Aldona Gidaszewska – inspektor
  • Dorota Brzeźniak – podinspektor
  • Ewa Wierzbicka – podinspektor

Pracownicy Socjalni

  • Alicja Borko – Starszy Pracownik Socjalny
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 112
    E-mail: a.borko@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: piątek godz. 11:30 – 15:30
  • Michał Maciejewski – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 121
    E-mail: m.maciejewski@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: czwartek godz. 7:30 – 11:30
  • Alina Dera – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 114 
    E-mail: a.dera@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: poniedziałek godz. 12:00 – 16:00
  • Katarzyna Maciejewska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 110
    E-mail: k.maciejewska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 11:30 – 15:30
  • Jolanta Greczka – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 122 
    E-mail: j.greczka@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 7:30 – 11:30
  • Danuta Krupa – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 111
    E-mail: d.krupa@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: poniedziałek godz. 8:00 – 12:00
  • Iwona Nowak – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnetrzny 116
    E-mail: i.nowak@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: wtorek godz. 7:30 – 11:30
  • Ewa Niedzielska – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnetrzny 120 
    E-mail: e.niedzielska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: wtorek 11:30 – 15:30
  • Kinga Starosta – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnetrzny 118 
    E-mail: k.starosta@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: piątek godz. 7:30 – 11:30
  • Marlena Szczepańska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej – koordynator
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 117 
    E-mail: m.szczepanska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: czwartek godz. 11:30 – 15:30
  • Halina Cichacka – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 115 
    E-mail: h.cichacka@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: piątek godz. 11:30 – 15:30
  • Anna Lehmann – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 123 
    E-mail: a.lehmann@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 7:30 – 11:30
  • Piotr Płachecki – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 113 
    E-mail: p.plachecki@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: poniedziałek godz. 8:00 – 12:00
  • Aleksandra Hibner-Lebiedzińska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 119 
    E-mail: a.lebiedzinska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 11:30 – 15:30

Asystenci Rodziny

  • Łukasz Antkowiak
    Nr tel. 503 859 116
  • Beata Bartczak
    Nr tel. 506 347 962
  • Daria Konieczna
    Nr tel. 506 347 890
  • Anna Spychała-Kaczmarek
    Nr tel. 504 917 710

Księgowość

  • Agnieszka Rakowska – główny księgowy
  • Luiza Jakubowska – podinspektor
  • Monika Przyszczypkowska – podinspektor
  • Monika Przybył – pomoc administracyjna

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Integracja i Rehabilitacja – Szamotuły, ul. Franciszkańska 5

  • Magdalena Stefaniak – koordynator
  • Aleksandra Hille-Gorczyńska – fizjoterapeuta
  • Joanna Wieczorek – fizjoterapeuta
  • Justyna Nowakowska – opiekun
  • Danuta Włodarczyk – opiekun
  • Agnieszka Mendyka – asystent osoby niepełnosprawnej
  • Jarosław Janecki – kierowca-pracownik gospodarczy

  • Anna Szajstek – goniec
  • Józef Gołębieski – pracownik gospodarczy

Kontakt z nami

Ośrodek Pomocy Społecznej w Szamotułach Plac Henryka Sienkiewicza 20,
64-500 Szamotuły

nr tel: 61 29-20-217
E-mail: ops@szamotuly.pl

NIP: 787-18-22-358
REGON: 632002679

Godziny otwarcia

poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 7:30 - 15:30
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30
sobota nieczynne

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.


Nr tel. 61 29-20-217
E-mail: ops@szamotuly.pl
Back to top