– Kadra Ośrodka Pomocy Społecznej w Szamotułach

  • Iwona Lembicz-Kwatera – Dyrektor
  • Maria Przybylska – Zastępca Dyrektora

Sekretariat

  • Marlena Antkowiak – Inspektor
    Nr tel. 61-29-23-757 wewnętrzny 1
    E-mail: ops@szamotuly.pl

Konsultant ds. wdrażania polityki społecznej

  • Joanna Jarmuż
    Nr tel. 61-29-23-757 wewnętrzny 9
    E-mail: j.jarmuz@ops.szamotuly.pl

Świadczenia Rodzinne

  • Anita Grążka – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 713
    E-mail: a.grazka@ops.szamotuly.pl
  • Justyna Król-Galas – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 711
    E-mail: j.krol@ops.szamotuly.pl
  • Paulina Michalczak – podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wew.712
    E-mail: p.michalczak@ops.szamotuly.pl

Fundusz Alimentacyjny

  • Daniel Szulc – Podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 82
    E-mail: d.szulc@ops.szamotuly.pl
  • Rafał Florek – Inspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 81
    E-mail: r.florek@ops.szamotuly.pl

Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne

  •   Anna Nowak – Podinspektor
      Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 72
      E-mail: a.nowak@ops.szamotuly.pl

Sekcja Świadczeń

  • Katarzyna Franke – podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 32
    E-mail k.franke@ops.szamotuly.pl
  • Aldona Gidaszewska – inspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 31
    E-mail: a.gidaszewska@ops.szamotuly.pl
  • Karolina Zagulska– podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 33
    E-mail: k.skowron@ops.szamotuly.pl

Pracownicy Socjalni

  • Alicja Borko – Starszy Pracownik Socjalny
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 521
    E-mail: a.borko@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: piątek godz. 11:30 – 15:30
  • Michał Maciejewski – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 522
    E-mail: m.maciejewski@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: czwartek godz. 7:30 – 11:30
  • Alina Dera – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 511
    E-mail: a.dera@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: poniedziałek godz. 12:00 – 16:00
  • Katarzyna Maciejewska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 524
    E-mail: k.maciejewska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 11:30 – 15:30
  • Jolanta Greczka – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 528
    E-mail: j.greczka@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 7:30 – 11:30
  • Danuta Krupa – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 525
    E-mail: d.krupa@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: poniedziałek godz. 8:00 – 12:00
  • Iwona Nowak – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnetrzny 527
    E-mail: i.nowak@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: wtorek godz. 7:30 – 11:30
  • Ewa Niedzielska – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 523 
    E-mail: e.niedzielska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: wtorek 11:30 – 15:30
  • Kinga Starosta – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnetrzny 513
    E-mail: k.starosta@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: piątek godz. 7:30 – 11:30
  • Marlena Szczepańska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej – koordynator
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 526 
    E-mail: m.szczepanska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: czwartek godz. 11:30 – 15:30
  • Halina Cichacka – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 529 
    E-mail: h.cichacka@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: piątek godz. 11:30 – 15:30
  • Anna Lehmann – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 514
    E-mail: a.lehmann@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 7:30 – 11:30
  • Piotr Płachecki – Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 515  
    E-mail: p.plachecki@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: poniedziałek godz. 8:00 – 12:00
  • Aleksandra Hibner-Lebiedzińska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
    Nr tel. 61 292 37 57 wewnętrzny 512  
    E-mail: a.lebiedzinska@ops.szamotuly.pl
    Dyżury: środa godz. 11:30 – 15:30

Asystenci Rodziny

  • Beata Bartczak
    Nr tel. 506 347 962
  • Daria Konieczna
    Nr tel. 506 347 890
  • Anna Spychała-Kaczmarek
    Nr tel. 504 917 710

Księgowość

  • Agnieszka Rakowska – główny księgowy     
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 44
    E-mail: a.rakowska@ops.szamotuly.pl
  • Luiza Jakubowska – podinspektor
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 41
  • Monika Przyszczypkowska – podinspektor 
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 42
  • Monika Przybył – pomoc administracyjna   
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 43

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Integracja i Rehabilitacja – Szamotuły, ul. Franciszkańska 5

  • Magdalena Stefaniak – koordynator
    Nr tel. 61 292 37 57 wew. 0
  • Aleksandra Hille-Gorczyńska – fizjoterapeuta
  • Joanna Wieczorek – fizjoterapeuta
  • Justyna Nowakowska – opiekun
  • Danuta Włodarczyk – opiekun
  • Agnieszka Mendyka – asystent osoby niepełnosprawnej
  • Jarosław Janecki – kierowca-pracownik gospodarczy

  • Anna Szajstek – goniec
  • Roman Tomczak – pracownik gospodarczy

Back to top